proSpis - Darmowa baza stron www

Foodwise - Twój dietetyk

Nie zawsze nasz wygląd i waga są wynikiem naszego lenistwa. Wiele chorób, problemów z hormonami i zaburzeń odżywiania może sprawić, że nie jesteśmy w stanie kontrolować stanu naszej sylwetki.

Suche włosy, łamliwe paznokcie, trudności ze schudnięciem są Twoim odwiecznym problemem Może masz problemy z wagą, mimo że w pocie czoła trenujesz na siłowni? Dodatkowo możesz odczuwać wiele innych, nieprzyjemnych lub kłopotliwych problemów, np. zaparcia, biegunki, zgaga, mdłości? Jest na to rada, ale nie tylko na to...

Możliwe, że większość z wymienionych objawów Ciebie nie dotyczy, ale po prostu chcesz żyć zdrowiej - wspomagać regularny trening, zwalczyć towarzyszące codziennej pracy uczucie zmęczenia lub ciężkości albo po prostu zmienić dietę np. na wegetariańską?

Skorzystaj z pomocy dietetyka online z Foodwise. Nasi specjaliści zdobywali swoje doświadczenie pracując nad skomplikowanymi zaburzeniami w szpitalach. Teraz mogą pomóc i Tobie. Nasza pierwsze konsultacja jest całkowicie za darmo - zadzwoń, a dowiesz się, jakie wyniki badań potrzebujemy do przygotowania dla Ciebie diety.

Odwiedź też naszą stronę!

Szczegóły strony www.foodwise.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »