proSpis - Darmowa baza stron www

Wisła Kraków Shop

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepem z pamiątkami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, klubu zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. Sklep zaistniał w maju 2019 roku, a do jego głównych celów należy propagowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej przeszłości. Znajduje się w starej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 niedaleko Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, w odległości 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie proponujemy własną kolekcję odzieży, opatrywaną symboliką TS Wisła oraz przeróżny wachlarz dodatków i gadżetów białej gwiazdy. Dostępne są kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych zwolenników m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Odszukasz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym stroje marki adidas. W swojej ofercie proponujemy również produkty z kategorii VIP, które poszerzą twoją garderobę o stonowane, charakterystyczne wzory, a także dodatki i galanterię do garniturów. Zaopatrując się w naszym punkcie sprzedaży masz także sposobność zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Na pewno odnajdziesz coś dla siebie!
Nadto wciąż się rozwijamy modernizując sklepik i zwiększając jego repertuar o kolejne nowości. Wszystkie modele tworzymy z myślą o kibicach i ćwiczących na obiektach TS Wisła.
Zabiegając o dotarcie z naszym asortymentem do szerszego grona miłośników uruchomiliśmy sklep internetowy. Zaopatrując się w nim masz gwarancję, że starannie zapakowany towar zostanie Ci przesłany w krótkim czasie, nawet w 24h po złożeniu zamówienia. Jesteśmy prawnie funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Szczegóły strony sklep.tswisla.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »