proSpis - Darmowa baza stron www

K-sport

Sklep sportowy K-SPORT oferuje sprawdzone akcesoria sportowe, które zostały poddane wielokrotnym, bardzo wymagającym testom wytrzymałościowym.
Jeśli interesuje Cię sprzęt potrzebny do treningów to znalazłeś się we właściwym miejscu. Przy tworzeniu gamy produktów firmy K-SPORT udział brali instruktorzy fitness, bokserzy czy kulturyści po to, aby urządzenia spełniały wymagania zawodowców jak i amatorów oraz tych, co chcą utrzymać dobrą formę przez cały rok.
W naszej ofercie mamy całą gamę urządzeń z myślą o stworzeniu siłowni w domu,garażu czy piwnicy. Posiadamy w sprzedaży między innymi ławki treningowe, stojaki na sztangę i poręcze do ćwiczeń . Nasz sprzęt posiada wszystkie niezbędne atesty, produkowany jest z polskiej stali, malowany metodą proszkową.O jakości naszych produktów najlepiej świadczy liczba zadowolonych klientów, którzy kupili sprzęt treningowy firmy K-SPORT.
Możesz skontaktować się z nami kontaktując się pod nr telefonu 731 400 995 lub wysyłając email na adres : k_sport@interia.pl

Szczegóły strony k-sport.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »