proSpis - Darmowa baza stron www

Reklama zewnętrzna

Niezmiennie działamy w granży od ponad 10 lat. W tym czasie nabraliśmy doświadczenia i niezmiennie korzystaliśmy z najnowocześniejszych technologii i materiałów wysokiej jakości. Obecnie kontynuujemy działalmość na najwyższym poziomie. Realizujemy każde zamówienie z zakresu reklamy zewnątrznej i wizualizacji wewnętznej. Oprócz standardowych form przestrzennych jak np. kasetony świetlne, wykonujemy również indywidualne zamówienia np. stoiska wystawowe lub targowe.
Rozwój technologii oświetleniowej jaki się rozegrał na przestrzeni ostatnich lat pozwolił na masowe wykorzystywanie światła LED w reklamie. Rozwiązanie to nie jest tylko nowoczesne ale również ekonomiczne. Niski pobór energii elektrycznej sprawia, że użytkowanie jest tanie. Agencja reklamowa KarakStudio podejmuje się realizacji zleceń nie tylko w Trójmieście, ale również na terenie całego kraju. Wykonujemy, montujemy i nie boimy się nietypowych realizacji.
Agencja Reklamowa Karak Studio jest trójmiejską agencją reklamową, która jednocześnie nie boi się podejmować zleceń na terenie całego kraju. Przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w braży pozala nam na sprawną realizację każdego zlecenia. Trójmiejska agencja reklamowa KarakStudio specjalizuje się w zakresie produkcji oraz montażu reklam. Mogą to być wielkoformatowe wydruki na siatce elewacyjnej, które sprawnie zawiesimy, jak również wydruki na folii samoprzylepnej wyklejone na szybie.

Szczegóły strony karakstudio.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »