proSpis - Darmowa baza stron www

Aplikacje mobilne it-system.pl

Od kilkunastu lat zajmujemy się realizacją serwisów internetowych dla firm w Polsce i za granicą. Mamy bogate doświadczenia w realizacji aplikacji internetowych w międzynarodowym otoczeniu, pracujemy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań IT. W ostatnim czasie nasze umiejętności wzbogaciły się o technologie mobilne, projektujemy gry i aplikacje dla dzieci i dorosłych dla popularnych systemów mobilnych wykorzystywanych przez największych producentów. Nasze aplikacje są dostępna zarówno na systemy Android (Google Play, Amazon, Samsung Galaxy Apps), jak i iOS (iTunes, w tym dla urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch).

Współpraca z IT-SYSTEM to gwarancja najwyższej jakości usług, dbałości o szczegóły i stałych konsultacji podczas i po zakończeniu projektu. Młody zespół z otwartym umysłem na nowe technologie, zmiany i rozwój jest do Państwa dyspozycji, aby sprostać powierzonym zadaniom.

Oferujemy Państwu nasze usługi Outsourcing-u IT w zakresie projektowania, realizacji i utrzymania stron internetowych i aplikacji mobilnych. Wsparcie i doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań IT.

W ramach realizowanych usług dostarczamy kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Chcemy rozwiązywać realne problemy tworząc systemy dedykowane do tego celu.

Szczegóły strony it-system.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »