proSpis - Darmowa baza stron www

Maszyny do cięcia styropianu

Producent elektronarzędzi do cięcia styropianu, Firma Stobra jest wiodącym w Polsce dostawcą profesjonalnych maszyn, przecinarek i noży termicznych do cięcia styropianu.
Nasza oferta obejmuje zarówno produkowane seryjnie, maszyny i noże termiczne jak również urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta powstałe na bazie standardowych produktów. Na życzenie Klienta opracowujemy również indywidualne rozwiązania mające umożliwić pracę w wymaganych przez niego miejscach i warunkach.
Dzięki wieloletnim doświadczeniom nasze produkty charakteryzują się przemyślaną, bardzo wytrzymałą konstrukcją wykonaną z najwyższej jakości materiałów oraz korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Cechuje je również bardzo dobra ergonomia pracy, duża liczba akcesoriów oraz łatwość użycia.
Nasze produkty przyspieszają i ułatwiają pracę, zwiększają dokładność wykonanych prac oraz stanowią alternatywę dla ręcznych narzędzi wykorzystywanych do tej pory do cięcia styropianu.
Urządzenia są przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach na budowach np. podczas wykonywania prac termomodernizacyjnych lub w magazynach przy wykonywaniu zabezpieczenia produktu czy np. firmach reklamowych oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest obróbka lub docinanie styropianu lub styroduru.
Głównym produktem z naszej oferty są stacjonarne elektryczne maszyny do cięcia styropianu wyposażone w drut tnący. Cięcie styropianu odbywa się na zasadzie topienia go przez rozgrzany do wysokiej temperatury drut. Odpowiednio dobrana temperatura i grubość drutu powodują, że cięcie jest szybkie, dokładne a odcięte elementy nie sklejają się ze sobą. Dzięki swojej konstrukcji urządzenia umożliwiają cięcie styropianu w niemal wszystkich konfiguracjach. Umożliwiają odcinanie styropianu, pocienianie bloków, cięcie na ukos i na skos, wycinanie rowków, felców, gniazd, zastrzałów czy nawet wycinanie tak zwanych „elek” z jednego kawałka styropianu.

Szczegóły strony www.sobra.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »